IRAN MED EXPO
IRAN MED EXPO
IRAN MED EXPO
register iran med
register iran med
نمایشگاه تجهیزات پزشکی ایران مد
لطفا جهت دیدن تیزر کلیک نمائید
previous arrow
next arrow

EXPO2023IRAN MED

با افتخار در شب سوم نمایشگاه ایران مد پذیرای بیش از هزار مهمان ویژه و تخصصی هستیم و در بخش های مختلف از برندهای برتر تقدیر مینماییم


بدلیل موقعیت ویژه مرکز نمایشگاهی شهرآفتاب و یکپارچگی فضاها و تمامی خدمات، فرصتی ممتاز برای تمامی بازدیدکنندگان است تا بدون خروج از فضاهای نمایشگاهی تمامی برنامه ها و غرفه ها را در کانون توجهات خود داشته باشند

حضور و محوریت تمامی برنامه ها با نقش آفرینی تشکل های بخش خصوصی تجهیزات پزشکی کشور سبب پویایی دوچندان این رویداد خواهد بود.

ما میدانیم وقت شما بسیار با ارزش است، از همین رو با برنامه ریزی ده ها برنامه جانبی، مملو از ایده ها، تئوری ها، شبکه سازی ها، خدمات، کسب اطلاعات و اطلاع از آخرین یافته های صنعت تجهیزات پزشکی با حضور متخصصین و مدرسین برای توسعه کسب و کار شما در تیررس شما خواهد بود

درباره نمایشگاه ایران مِد

در دنیای امروز با افزایش تقاضا برای بهداشت و درمان های نوآورانه، با اتکای فزاینده دولت ها و سازمان‌های بهداشتی به تشخیص منظم بیماران و درمان سریع، و افزایش آگاهی عمومی به عنوان عامل اصلی رشد بخش های مختلف تجهیزات و ملزومات پزشکی شناخته می شود.
از همین سبب تولیدکنندگان به همراه تامین و توزیع‌کنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی در تلاش برای نزدیک‌تر شدن به مصرف‌کننده نهایی با استفاده از آخرین تغییرات، یافته‌های علمی، تکنولوژی‌ها روز، هوش مصنوعی و با کمک و همراهی کادرهای محترم درمانی و دانشگاهی همواره بدنبال خلق بهترین خدمات و تولیدات می باشند.
از طرفی نیز، نیاز رشد شاخص‌های درمان و سلامت کشور ایران و پتانسیل‌های موجود جهت امکان ارتقاء ۵ برابری ظرفیت فعلی و نزدیک شدن به شاخص‌های سرانه‌ی جهانی درمان و سلامت، نقش تامین کنندگان و زنجیره تامین تجهیزات پزشکی را بیش از پیش روشن می نماید.
علاوه بر این، فرصت های صادراتی در کشورهای همسایه با ایران به دلیل افزایش جمعیت، افزایش درآمد سرانه و افزایش نگرانی های بهداشتی در بین مردم و افزایش سرمایه گذاری بر روی زیرساخت های مراقبت های بهداشتی، به عنوان یکی از سریع ترین مناطق در حال رشد نشان دهنده توسعه بازارهای تجهیزات پزشکی برای صادرکنندگان می باشد.
از همین رو رویداد ایران مِد 2023 یک سکوی منحصربفرد برای نمایش آخرین نوآوری در صنعت تجهیزات پزشکی است و فرصتی ویژه برای تأمین کنندگان (غرفه داران) و همچنین فعالین، مصرف کنندگان و خریدارن، محصول نهایی(بازدیدکنندگان) است، تا بایکدیگر ملاقات کرده، ایده ها، تجربیات و احساسات خود را تغییر دهند، در مورد روندهای آینده بیاموزند، محصولات و خدمات جدید را در بخش تجهیزات پزشکی کشف کنند و از این طریق الهام بگیرند و تجارت خود را در یک محیط مطلوب توسعه دهند.

ویژگی های نمایشگاه

 • معرفی برندها
 • برگزاری کنفرانس، سمپوزیوم و کارگاه‌های آموزشی
 • سرمایه گذاری و شراکت
 • فراهم نمودن بسترهای فرصت شغلی جدید،
 • معرفی پروژه های جدید و آینده نگرانه
 • معرفی فرصت های همکاری مدیریتی
 • معرفی فناوری، محصولات و تجهیزات نوین
 • ایجاد روابط استراتژیک با بازارها و سازمان های ملی و بین المللی
 • اجتماع بازدیدکنندگان کلیدی، شرکا، رقبا، خریداران، تولیدکنندگان وسفارش دهندگان و مجریان
 • کشف مشاوران، مشتریان و تامین کنندگان بالقوه جدید
 • به اشتراک گذاری مجموعه ای اطلاعات، تاکتیک ها، استراتژی ها، هوش بازار و بهترین روش ها
 • ملاقات و ایجاد روابط بازرگانی تجاری و صنعتی با هموطنان در بخش های خرید تامین و مشاوره بازار
 • توجه ویژه به ایجاد مراکز تجاری و دفاتر بازرگانی
Image
Image

گروه کالایی

تجهیزات تشخیصی

ایکس ری
سیتی اسکن
ام ار ای
اسپیرومتر
الکتروانسفالوگرام
تجهیزات پرتوپزشکی
تجهیزات پرتوپزشکی
تجهیزات پزشکی هسته‌ای
شنوایی سنج (ادیومتر)
سی‌تی‌اسکن
ثبت نوار عصب و عضله
و....

تجهیزات بخش جراحی

ابزار تخصصی جراحی عمومی
آرگون پلاسما
لاپاراسکوپی
هد لایت

تجهیزات بخش گوش و حلق و بینی

اتوسکوپ
لارینگوسکوپ
استتوسکوپ
گوشی پزشکی
چراغ قوه پزشکی
و...

تجهیزات آزمایشگاهی

کنترل کیفیتتمامی دستگاهای تجزیه و تحلیل خون، ادرار، ژن ها و سایر مواد بیولوژیکی
آب خالص ساز
آون آزمایشکاهی
جعبه لام
آنالایزر گاز خون
آنالایزر الکترولیت
شمارنده دیفرانسیل
آنالایزر تست دارو
و...

تجهیزات بخش نوزادان و اطفال

انکوباتو
فتوتراپی
ترازو
وارمر
ونیلاتور

نمایشگاه بین المللی ایران مد

پاویون‌های تخصصی

 امروزه تولیدات تجهیزات پزشکی جهان مداوم در حال تغییر است و مخاطبین تخصصی با اشتیاق تغییرات تأثیرگذار در این صنعت را دنبال میکنند، تا با بهره گیری از آخرین تجهیزات و نوآوری ها کیفیت زندگی انسان ها را دگرگون کنند. در این رویداد در نظر داریم با ایجاد مکانها و فضاسازی های ویژه به این تغییرات و علاقه مندی ها پاسخ دهیم و موضوعات مورد بحث را در کانون توجهات قرار دهیم، این فرصتی ممتاز برای برندهای پیشرو و رهبران این صنعت میباشد، تا تغییر مرزها در تجارت تجهیزات پزشکی را نادیده نگیرند.

زون تخصصی دندانپزشکی

زون تخصصی دندانپزشکی

زون تخصصی تجهیزات بیمارستانی

زون تخصصی تجهیزات بیمارستانی

زون تخصصی داروسازی

زون تخصصی داروسازی

زون تخصصی تولیدات داخلی تجهیزات پزشکی

زون تخصصی تولیدات داخلی تجهیزات پزشکی

زون تخصصی آزمایشگاهی

زون تخصصی آزمایشگاهی

زون تخصصی تجهیزات نمایندگان شرکت‌های خارجی

زون تخصصی تجهیزات نمایندگان شرکت‌های خارجی

گروه اسپانسری

بازدیدکنندگان

بازدیدکنندگان

+20000

مشارکت کنندگان

مشارکت کنندگان

+300

فضای نمایشگاهی

فضای نمایشگاهی

30000m²

کارگاه آموزشی

کارگاه آموزشی

+15

شهرآفتاب

مرکز نمایشگاهی شهرآفتاب

اﯾﻦ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ از ﭼهار ﺑﺨﺶ اﺻﻠﯽ ﻧﻤﺎﯾﺸﮕﺎه‌‌ها، ﻣﺮﮐﺰ ﺗﺠﺎرت، ﻣﺮﮐﺰ اﻗﺎﻣﺘﯽ و ﺑﺨﺶ ﺧﺪﻣﺎت و ﭘﺸﺘﯿﺒﺎﻧﻰ ﺗﺸﮑﯿﻞ ﺷﺪه اﺳﺖ. ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﻧﻤﺎﯾﺸﮕﺎهی ﺑﯿﻦ‌اﻟﻤﻠﻠﻰ ﺷهرآﻓﺘﺎب در ﺟﻨﻮب ﺷهر ﺗهران ﺑﺰرگ و در زﻣﯿﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﺴﺎﺣﺖ 400 هکتار در ﻣﺴﯿﺮ اﺗﻮﺑﺎن ﺗهران - ﻗﻢ واﻗﻊ ﺷﺪه و داراي ﯾﮏ ورودي ﺷﺮﻗﻰ از ﻃﺮﯾﻖ اﺗﻮﺑﺎن تهران - ﻗﻢ و ﯾﮏ ورودی از ﮐﻤﺮﺑﻨﺪی ﺷهرآﻓﺘﺎب اﺣﺪاث ﺷﺪه اﺳﺖ. اﯾﻦ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﺗﻮﺳﻂ ﺷﺮﮐﺖ آﻟﻤﺎﻧﻰ GMP ﮐﻪ ﻃﺮاﺣﻰ ﻣﺮﮐﺰ ﻧﻤﺎﯾﺸﮕﺎه ﻓﺮاﻧﮑﻔﻮرت را ﺑﺮﻋهده داﺷﺘﻪ، ﻃﺮاﺣﻰ ﺷﺪه و در ﺳﺎل 1395 ﻓﺎز ﻧﺨﺴﺖ آن ﺑﻪ ﺑهره ﺑﺮدارى رﺳﯿﺪه اﺳﺖ. 

سالن‌ها
سالن‌ها
اﯾﻦ ﺑﺨﺶ در ﺷﻤﺎل ﺳﺎﯾﺖ ﺳﺎزﻣﺎن ﯾﺎﻓﺘﻪ اﺳﺖ. ﺳﺎﻟﻦ‌های ﻧﻤﺎﯾﺸﮕﺎهی ﺑﻪ ﻣﺴﺎﺣﺖ ﺗﻘﺮﯾﺒﯽ 60 هزار ﻣﺘﺮﻣﺮﺑﻊ و در ﺳﻪ ﺗﯿﭗ ﻃﺮاﺣﻰ ﺷﺪه‌اﻧﺪ. ﯾﮏ ﺳﺎﻟﻦ ﺑﺰرگ (ﺳﻪ ﻗﻠﻮ) به ﻣﺴﺎﺣﺖ 25 ﻫﺰار ﻣﺘﺮﻣﺮﺑﻊ ، ﭼهار ﺳﺎﻟﻦ ﻣﺘﻮﺳﻂ (2 ﻗﻠﻮ) هرﮐﺪام ﺑﻪ ﻣﺴﺎﺣﺖ 15 هزار ﻣﺘﺮﻣﺮﺑﻊ و ﭼهار ﺳﺎﻟﻦ ﮐﻮﭼﮏ هرﮐﺪام ﺑﻪ ﻣﺴﺎﺣﺖ 8 هزار ﻣﺘﺮﻣﺮﺑﻊ. اﯾﻦ ﺳﺎﻟﻦ‌ها ﻣﺤﻞ اﺻﻠﻰ ﻏﺮﻓﻪهاى ﻧﻤﺎﯾﺸﮕﺎهی اﺳﺖ. هرﮐﺪام از ﺳﺎﻟﻨها ﻓﻀﺎﯾﻰ ﯾﮑﭙﺎرﭼﻪ و ﺑﺰرگ اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺳﻘﻔﻰ ﻋﻈﯿﻢ و زﯾﺒﺎ با میانگین ارتفاع 24 متر ﻓﻀﺎﯾﻰ ﻣﻨﺤﺼﺮ ﺑﻪ ﻓﺮد و ﻓﺎﺧﺮ را ﭘﺪﯾﺪ آورده اﺳﺖ.
سالن ملل
سالن ملل
اﯾﻦ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن در ﺑﺨﺶ ﻧﻤﺎﯾﺸﮕﺎهی در ﺷﻤﺎل ﺳﺎﯾﺖ در 2 ﻃﺒﻘﻪ ﺑﺎ زﯾﺮﺑﻨﺎى ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻧﻰ 8هزار ﻣﺘﺮﻣﺮﺑﻊ و ﺑﻪ ارﺗﻔﺎع  24ﻣﺘﺮ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪه اﺳﺖ. ﺑﺪﻧﻪها و ﺳﺘﻮنهاى اﯾﻦ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن از ﺟﻨﺲ ﺑﺘﻨﻰ و ﺷﯿﺸﻪ و ﺳﻘﻒ آن ﺑﺎ ﭘﻮﺷﺶ ﺳﺎزه ﻓﻀﺎ ﮐﺎر اﺟﺮا ﮔﺮدﯾﺪه، ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن ﻣﻠﻞ ﺑﻌﻨﻮان هال ورودى ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﻧﻤﺎﯾﺸﮕﺎه اﺳﺖ و ﺑﺎ الهام از ﺗﺎﻻر ﺗﺎرﯾﺨﻰ ﺻﺪ ﺳﺘﻮن ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ در ﺷﯿﺮاز ﻃﺮاﺣﻰ ﺷﺪه اﺳﺖ. اﯾﻦ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن اﺑﺘﺪاى ورود ﺑﺎزدﯾﺪﮐﻨﻨﺪﮔﺎن ﺑﻪ ﺳﺎﻟﻦهاى ﻧﻤﺎﯾﺸﮕﺎهی ﻣﺤﺴﻮب ﻣﻰﺷﻮد و ﻧﻘﻄﻪ ﺛﻘﻞ ﮐﺎرﺑﺮی هاى ﻧﻤﺎﯾﺸﮕﺎهی همچون ﺑﺮﮔﺰارى ﺳﻤﯿﻨﺎرها و ﭘﻨﻞهاى ﺗﺨﺼﺼﻰ اﺳﺖ.
مزایای شهرآفتاب
مزایای شهرآفتاب
 • ﻋﺪم ﻣﺤﺎﺳﺒﻪ ارزى ﻏﺮﻓﻪ ﺑﺮاى ﺑﺮﻧﺪها و ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﺎن ﺧﺎرجی
 • سالن استاندارد نمایشگاهی بدون ستون و محدودیت ارتفاع 
 • امکان راه‌اندازی خطوط تولید در سالن‌ها
 • امکان ورود و پیاده سازی ماشین آلات و تجهیزات سنگین و صنعتی
 • اﯾﺴﺘﮕﺎه ﺑﺰرگ و اﺧﺘﺼﺎﺻﻰ ﻣﺘﺮو
 • ﭘﺎرﮐﯿﻨﮓﻫﺎى ﻣﺘﻌﺪد در ﻧﻤاﯾﺸﮕﺎه ﺑﺎ ﮔﻨﺠﺎﯾﺶ 11 هزار ﺧﻮدرو
 • ﻋﺪم ﻣﺤﺪودﯾﺖ ﺗﺮاﻓﯿﮑﻰ ﺑﺎر ﺟهت اﻧﺘﻘﺎل تجهیزات و ﻣﺎﺷﯿﻦ آﻻت 
 • ﻧﺰدﯾﮑﻰ ﺑﻪ ﻓﺮودﮔﺎه ﺑﯿﻦاﻟﻤﻠﻠﻰ اﻣﺎم ﺧﻤﯿﻨﻰ و اﻣﮑﺎﻧﺎت اﻗﺎﻣﺘﻰ ﻓﺮودﮔﺎه
 • اراﺋﻪ ﮐﺎﻣﻞ ﺗﺎﺳﯿﺴﺎت جهت راه اﻧﺪازى دﺳﺘﮕﺎهها
 • ﻓﻀﺎى ﺳﺒﺰ ﺑﺎ ﻣﺴاحت  40 هکتار

درباره نمایشگاه

در دنیای امروز با افزایش تقاضا برای بهداشت و درمان های نوآورانه، با اتکای فزاینده دولت ها و سازمان‌های بهداشتی به تشخیص منظم بیماران و درمان سریع، و افزایش آگاهی عمومی به عنوان عامل اصلی رشد بخش های مختلف تجهیزات و ملزومات پزشکی شناخته می شود. 

با ما در تماس باشید

شماره تماس ما

09122107529

02188883310

pub@iranmedexpo.com